Aslında bu salak varya...

Kendisine "unazo" diyen bir insan bozması, internette gerçek adını kullanmayı pek sevmez. Çok zorlu geçen 18 seneyi geride bırakmasına rağmen beyin yaşı hala 13. Kendi hayal dünyasında yarattığı zindana hapsolduğundan gerçek yaşamla arası iyi değildir.
Anime-manga ve Japon kültürü bağımlısıdır, bütün bir gününü sadece anime izleyerek geçirebilir. Kitap okumaya bayılsa da üşengeçliğinin ne zaman tutacağı bilinmediğinde bir kitabı 3 ayda da bitirebilir, 3 günde de.
Pek değil, 7 yıldır kimsenin takmadığı bloglar açıp yazdığı saçma salak şeyleri ve kendince berbat gördüğü hayatıyla ilgili yakınmaları oraya buraya koyuyor.
Ayrıca resim çizmeye de bayılır, pek başarılı olmasa da dijital ortamda resim yapar.
Dikkat, azılı bir fujoshidir. (Bunu tumblrına girmeden önce kulağınıza küpe edin derim sevgili ziyaretçiler.)
Kendi hakkında neden üçüncü şahıs olarak bahsettiği hala muamma.

Muhtemelen geri zekalı olduğu içindir.

4 yorum:

 1. Selam Unazo-san! Ben banamor'dan Def-chan! Beni hatırladın mı? Ben geçmem diyordum ama sahiden dayanamadım blogcunun saçmalıklarına ve bende buraya geçtim... Hem herkes burada, blogcu çok yalnız kaldı. :P Eh haliyle de sıkıcı oldu tabii. Neyse, blogunu zaten takip ediyordum ama artık daha rahat olacak.

  YanıtlaSil
 2. Aslığğnda Seğğn (Beni tanıdın demiği OwO)Çokğğ iyiğğ birisinğğn veğğ banağ göreeğğ çokğğ samimisinğğ OwO Seniğ Çıkğğ sevıyımmğğ beğğn *OwO*

  YanıtlaSil
 3. koreli mi? tf?!?

  YanıtlaSil
 4. Ohayo! Ben Lu-chan tanışmadık hiç ama çok hoş biri olduğuna emini çok beğendim sayfa oldu ^-^ ve banada sınıfta japon çizen ressam dangiliği derler ve böyle anılmaktan inanılmaz zevk duyarım...Çok eğlenceli hayatım vardır mesela kafama gelen kağıtlar ve arkamda oturana atılan ama bana gelen tahta silgisi gibi vb...

  YanıtlaSil